.

DIY 12 mm 20 бр. бял силикон F писмо мъниста квадратна форма, дистанционер мъниста за бижута детска гривна прорезыватель медицински сестри

DIY 12 mm 20 бр. бял силикон F писмо мъниста квадратна форма, дистанционер мъниста за бижута детска гривна прорезыватель медицински сестри

14.38
BGN 12.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка

ТОПЛА DIY 12mm 20pcs Бела Силикони "F" Писмо Монистра Плоштад-форма Spacer Монистра За Накит Правење Бебе Хривнија Teether Димовска
боја : бела
големина : 12*12mm
употреба : DIY
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
B01206
Форма На Продукта:
Квадрат-форма
търговска марка:
Laudsong
Тегло На Продукта:
20G
Външен Диаметър:
12mm
Материал:
Силикон