.

Безплатна доставка 9-10 мм натурален розов корал гравиране на цвете форма на DIY скъпоценни камъни свободни мъниста 25 бр. творчески бижута W3452

Безплатна доставка 9-10 мм натурален розов корал гравиране на цвете форма на DIY скъпоценни камъни свободни мъниста 25 бр. творчески бижута W3452

18.72
BGN 15.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


започнете
крајот
Цена : $04.46 Цена : $07.26 Цена : $04.98 Цена : $05.66 Цена : $07.66 Цена : $04.98
Производ Детали Бесплатен Превозот 9-10мм Природна Розова Корални Гравирање Цвет Форма DIY Камења Лабава Монистра 25 Pcs Креативни Накит Одлуки w3452 ID : w3452 Приближно на Големината :
Монистра : 9-10мм / 25 Pcs
Ве молиме имајте во предвид монистра форма и сопствени позиции Материјал :
Пинк Корални
Ние се утврди објектот е природен камен, а Не пластика, стакло синтетички камен, Ако објектот има незадоволителна дефекти, ве Молиме контактирајте со нас, ви благодариме Боја :
Погледнете фотографии
Забелешка : Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг, Ако примите некој објект боја е многу различен, ве Молиме контактирајте со нас за информации, благодарение Количина :
Една понуда за 25 Pcs Забелешка :
Квалитетот скапоцен камен монистра
Ве молиме имајте во предвид :
Ние сме професионални и интегритетот на големо, Ние нема да ги измами купувачите
Ако ви треба големо, ве Молиме контактирајте со нас, јас ќе ви даде најниска цена
Доколку ги имате било каков проблем, ве молиме да контактирате со нас, ние ќе направиме се најдобро услуга за вашиот, ви благодариме
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 15-30 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5. Ако ги купите предмети надминува$200, јас ќе ви испратиме бесплатно ЕМС или DHL .
6. Ние поддршка paypal за плаќање, Ако треба , ве Молиме контактирајте со нас за информации
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви проблеми во трансакцијата процес, ве молиме да ни се јавите. Ве молиме не грижете се, ние сме чесни продавачот. Ние ќе го реши секој проблем за вас, ви Благодариме за разбирањето и соработката
Приватност
Таа е обезбедена со вашиот информација нема да биде дадена, продава, изнајмува или ни е позајмена да ја било која трета страна.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Тегло На Продукта:
1
търговска марка:
IUXURYGEM-ДОКОСВАНЕ
Материал:
Полускъпоценни камъни
Номер На Модела:
W3452
Форма На Продукта:
Цвете
is_customized:
Yes
Материал:
Корал
Естествен / Създаден В Лаборатория:
Натурални
Цвят:
Розов
Камък:
Скъпоценен камък
размер топки:
9-10мм