.

Глазурованная топчета Rondelle 3x6 мм разнообразни кристални мъниста, стъклени мъниста за бижута гривни

Глазурованная топчета Rondelle 3x6 мм разнообразни кристални мъниста, стъклени мъниста за бижута гривни

6.91
BGN 6.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 3 X6mm
* Облик : Rondelle
* Боја : ПОВРШИНАТА СТАКЛЕН
* Количина : 1 ЛЕНТА(108 PIECE ПОВЕЌЕ)
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..
Techniche :
Површината стаклен :
ПРОИЗВОДОТ ПОКАЖУВА :

Всичко за продукта

Диаметъра На Продукта:
3X6MM
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Външен Диаметър:
3mm
Тегло На Продукта:
NORMAL
Материал:
Стъкло
Номер На Модела:
SQAC36
Форма На Продукта:
Ронделл