.

13*18 см, 50 бр. подаръци чанта за сватбени партита дантела джутовый чанта бижута за опаковане на подаръци чанта, чанта, бижута пакет дисплей за съхранение

13*18 см, 50 бр. подаръци чанта за сватбени партита дантела джутовый чанта бижута за опаковане на подаръци чанта, чанта, бижута пакет дисплей за съхранение

52.46
BGN 37.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка

Јута Вреќи и Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , , ,
Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Височина На Продукта:
13cm
Номер На Модела:
13х18
Дължина На Продукта:
18cm
Широчина На Елемента:
0cm
Диаметъра На Продукта:
0cm
Тегло На Продукта:
0g
Характеристики На Продукта:
дантела джутовый чанта
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Материал:
Плат