.

5040 ААА високо качество на изумрудения цвят на свободни кристални мъниста кръгло стъкло. 2 мм, 3 мм, 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм и Безплатна доставка!

5040 ААА високо качество на изумрудения цвят на свободни кристални мъниста кръгло стъкло. 2 мм, 3 мм, 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм и Безплатна доставка!

15.79
BGN 9.00 -43 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен Превозот! Трговија на големо 5040 ААА Врвен Квалитет 2mm 3мм 4mm 6mm 8мм 10mm12mm лабава Кристал Rondelle монистра
Детали
Материјали
K9 Кристално Стакло
Големина
2mm 3мм 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm
Количина
2mm 2000pcs/многу
3мм 1500pcs
4mm 1000pcs/многу
6mm 500pcs/многу
8мм 360pcs/многу
10мм 360pcs/многу
12mm 216pcs/многу
Тежина
за 400g/многу
Боја
Сите
Useage
Earring, нараквица, ѓердан монистра pendant, накит, додаток, home декорација, итн.
Ако ви треба други бои ,ве молиме да ни кажете боја број ,ви благодарам многу
Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail
1. Мала количина, испорака од експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, EMS итн. тоа ќе трае 5 до 7 дена од Кина во вашата земја. Ако преку Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Пошта, тоа ќе трае 20days.
2. Средна количина, испорака од воздухот, тоа ќе трае 7 дена, од Кина во вашата земја.
3. Голема количина, испораката од страна на морето, исто така, е прифатливо, ќе трае 30 работни дена.
Плаќање -Зачувам Повратни информации и Спорот мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо . Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот . Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка. Услуга 100% Гаранција Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Exchang ви Благодариме за преземањето на Запирање на страна!!! СЕ ЗАБАВУВААТ И ДА УЖИВААТ !! Ве молиме НИ e-mail со било ПРАШАЊЕ НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ДА ги ПРОВЕРИТЕ нашите други ПРЕКРАСНИ ПРЕДМЕТИ -7.81 /торба -9.42 /торба -12.82 /торба -6.19 /торба -7.92 /торба -6.19 /торба

Всичко за продукта

Размер:
2mm 2000pcs, 3mm 1500pcs, 4mm 1000pcs, 6mm 500pcs, 8mm 360pcs, 10mm 360pcs, 12mm 216pcs
Тип Елемент:
бижута находки
Номер На Модела:
Мъниста Crsystal ROndelle
Височина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
1g
Материал:
Crystal
Дължина На Продукта:
0inch
Диаметъра На Продукта:
0inch
Характеристики На Продукта:
Crsystal
Тип Бижута Находки:
Конектори
търговска марка:
zhanwSP
Широчина На Елемента:
0inch
Цвят:
всички цветове
мъниста ронделла:
Мъниста Crsystal ROndelle
Материал:
кристал / стъкло
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Размер:
2mm 3mm 4mm 6mm 8mm,10mm,12mm