.

5 бр. сребърен тон 20 мм кабошон основния Метал мед гривна празни заключения 56.5 мм корона bezel Инсталация За производство на бижута

5 бр. сребърен тон 20 мм кабошон основния Метал мед гривна празни заключения 56.5 мм корона bezel Инсталация За производство на бижута

10.77
BGN 10.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка

добредојдовте на нашата продавница *^__^* ве Молиме имајте во предвид дека пред купување на 1.Ние немаме мин ред во продавница,добредојдени да нарачате било кој износ 2.Ние ги испратите на мала количина накит помалку од $5 од Кина пост обичен мал пакет само,ве молиме да знаат детали информации за превозот начин како што е подолу : (А)Ние само испорака на парцели од Кина Пост Обичен Мал Пакет ,кога ќе го купите накит помалку од $5 (Б)превозот начин НЕ ВКЛУЧУВААТ котизација , а тоа е зошто објект цена е поевтина многу од порано (В)Тоа е потребно земе околу 16-35 дена да пристигне во нормален ,и тоа може да биде потребно земе околу 35-60 дена за да стигне до дестинацијата за посебни околности,на пример, за време на Празниците и Фестивали,Посебни временски услови,политика на вредноста ,оддалечена област итн.
Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба
~Изберете производ
~~Додади во кошничка
~~~Кликни за да се купи
~~~~Потврда на плаќањето
~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени
~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.
Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 15-25 работни дена пристигне
И на парцели на сад испраќаат по е-Пакет за слободни
Ако треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(5-9 дена да пристигне)
Visa/Master Card - CNY издавање потврди за канал
Чекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"
Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите кои
Чекор 3, Внесете ја плати успешна страница
Visa/Master Card - ДОЛАРИ приходи канал
Чекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичка
Чекор 2, Директна влезе плати успешна страница
Money Bookers
Чекор 1, Влез Money Bookers сметка
Чекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинка
Чекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќање
Чекор 4, Директна влезе плати успешна страница
Western Union ( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информации
Чекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.
Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметка
Чекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешно
Други манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
бижута находки
Дължина На Продукта:
0inch
Широчина На Елемента:
0inch
търговска марка:
КОРАБИ МЯУ
Номер На Модела:
cy1504
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Мед
Диаметъра На Продукта:
0inch
Характеристики На Продукта:
отглеждането на гривна
Тегло На Продукта:
0g
Височина На Продукта:
0inch
Тип Бижута Находки:
основата на гривната
Размер на детайла:
20 mm
Диаметър на гривната:
56,5 mm