.

5000 разход на Студ неонов цвят кръгли мъниста от 4 мм гладка топка мъниста

5000 разход на Студ неонов цвят кръгли мъниста от 4 мм гладка топка мъниста

19.04
BGN 17.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


5000 Мешани Мраз Неонски Боја Круг Монистра 4mm Мазна топката Семе Мониста
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AB37-10
КОЛИЧИНА за овој оглас : 5000 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 4mm во дијаметар, дупка со големина од 1,5 mm
Материјал : Акрилик
Боја на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. Бојата се мешаат по случаен избор
Оваа монистра е Неонски боја, тоа не е светат во темница

Всичко за продукта

търговска марка:
finding4show
Материал:
Акрил
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели