.

10шт 8x10cm/10x14cm цветен принт кадифена торба сладък бижутериен чанта сватбена украса бонбони бижута опаковка чанта малък подарък чанта

10шт 8x10cm/10x14cm цветен принт кадифена торба сладък бижутериен чанта сватбена украса бонбони бижута опаковка чанта малък подарък чанта

7.20
BGN 6.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


10 Pcs/многу 8x10cm/10x14cm Црн Сомот Торба Симпатична Накит Торбичка Корист Цвет Печати Накит Пакување Торба Собираат Свадба Подарок Торба
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 10 Pcs /многу
Точка Бр.
Накит Сомот Торба 005
Објектот Материјали
Сомот
Главната Боја
Црна Со Цветни Печатење
Објектот Околу Големина
8x10cm/10x14c m
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара На Божиќ Свадба Накит Монистра Шарм Обетки Ѓердан Бонбони Подарок Пакување Екранот
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 2000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Всичко за продукта

Размер:
8x10cm, 10x14cm
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Тегло На Продукта:
5.3g
Характеристики На Продукта:
Бижута Чанта Закачане На Чанта, Обеци, Колие Опаковане На Бонбони Подарък Чанта
търговска марка:
Мис Елен
Широчина На Елемента:
10cm
Номер На Модела:
Бижутериен Кадифена Торбичка 005
Диаметъра На Продукта:
12cm
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Височина На Продукта:
14cm
Материал:
Плат
Размер:
8x10cm/10x14cm
Цвят:
Черно С Цветен Дизайн
Материал:
Кадифе (Флокирование)
Използвайте за това :
Сватбена Украса Мъниста Окачване Ядки Бутик За Опаковане На Подаръци
Индивидуална Поръчка На:
Може изработен по поръчка на лого (bolsas de regalo)
стил чанта:
Бижута Чанта Бутикова Чанта Подарък Чанта Бонбони Чанта Чар Опаковка Чанта
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Запечатване & Дръжка:
Дантела