.

100 бр./лот Червена органза чанта 25x35 см сватбена козметика, бижута опаковка чанта Drawstring голям тюл подарък пакети за партита

100 бр./лот Червена органза чанта 25x35 см сватбена козметика, бижута опаковка чанта Drawstring голям тюл подарък пакети за партита

39.20
BGN 35.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


25x35cm (9.8"x13.7") 100pcs Црвено Organza Торба Голема Свадба Козметика Подароци Накит Пакување Кеси Симпатична Накит за Подарок Торба Торбичка
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 100 Pcs /многу
Точка Бр.
Organza Торба 190
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Црвена, Топла Розова, Црна, Бела, Розова, Злато,
Морнарица,Виолетова, Зелена, Сина, Портокалова, ..
Објектот Околу Големина
25x35c m (9.8"x13.7")
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Монистра Облека Занает Играчки Бутик Козметика Подарок Пакување Екранот
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 2000-5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Всичко за продукта

Размер:
25x35cm
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Тегло На Продукта:
4.5g
Широчина На Елемента:
25cm
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Чанти
Номер На Модела:
Чанта От Органза 190
Характеристики На Продукта:
Опаковане На Бижута, Бутик За Козметика Дисплей Бонбони Подарък Чанта
търговска марка:
Мис Елен
Диаметъра На Продукта:
30cm
Дължина На Продукта:
35cm
Размер:
25x35cm (9.84x13.77)
Цвят:
Червен
Материал:
Органза (Вейл Тюл)
Използвайте за това :
Сватбена Украса Бижута Занаят Бутик За Играчки С Бонбони За Опаковане На Подаръци
Индивидуална Поръчка На:
Може изработен по поръчка на лого (bolsas de regalo)
стил чанта:
Голяма Чанта Бижута Чанта Гривна Подарък Чанта Бонбони Опаковка Торби
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Други Цветове, Ние Продаваме:
Бял,Черен,Син,Червен,Розов,Златист,Жълт,Зелен,Кафе,Шампанско, Оранжево...