.

10 Отделение С Регулируема Бижута Мъниста Ясно За Съхранение На Организаторът Box Притежателя На Нова

10 Отделение С Регулируема Бижута Мъниста Ясно За Съхранение На Организаторът Box Притежателя На Нова

1.74
BGN 1.00 -43 %

Сума
Налично за поръчка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ПП Боја : Transparence Дизајниран со повеќе мрежите, можете да додавате или да се намали мрежа количина како што треба со прилагодување/detaching на пластична фолија Aplicable за чување на обетки, ѓердани, лежиште, прст прстен или други мали накит, ноктите уметност, шминка, пилула производи, итн Лесен и компактен, практичен и удобен за носење Едноставен, но елегантен дизајн, вие сигурно се допаѓа Големина на : 13*6.7*2.1 cm/5.12"2.64"*0.83" (L*W*H) Не Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x 10 Оддел Прилагодливи Накит Монистра Јасно Складирање Организатор Кутија Носителот на Нови

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Широчина На Елемента:
6.7cm
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Калъфи За Носене
Дължина На Продукта:
13cm
Номер На Модела:
2S9185
Тегло На Продукта:
30g
Характеристики На Продукта:
Носеща кутия
Материал:
Пластмаса
Височина На Продукта:
2.1cm