.

Безплатна 100шт продажба на Едро на бижута от мъниста 925 сребро аксесоари изводи съвместни обеци на една кука Earwire ФГ-09

Безплатна 100шт продажба на Едро на бижута от мъниста 925 сребро аксесоари изводи съвместни обеци на една кука Earwire ФГ-09

BGN 17.58

Сума
Налично за поръчка


Големина На : кол. на Pin : 0.7 ММ должина : 14 MM за Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 sterling silver
Количини : 100 PCS
Забелешка
Некои модни накит има некои бои, ве молиме оставете порака за бои што сакав кога ќе понудата.
За нас
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Превозот Услови
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Ако вашиот единствен купување е повеќе од US$200, наредбите ќе се реализира преку EMS/DHL за слободни.
Повратните Услови
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
бижута находки
Широчина На Елемента:
1inch
Тегло На Продукта:
0.5g
Номер На Модела:
- Популярните продукти
Диаметъра На Продукта:
0.2inch
Височина На Продукта:
2inch
търговска марка:
Сексемара
Характеристики На Продукта:
- Популярните продукти
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Сребро
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
Дължина На Продукта:
2inch