.

Безплатна доставка, 100 бр квадратна хартия за колиета цена бижута пръстен шоу, 2 размерът на етикети, ценови етикети за бижута етикети цена

Безплатна доставка, 100 бр квадратна хартия за колиета цена бижута пръстен шоу, 2 размерът на етикети, ценови етикети за бижута етикети цена

2.98
BGN 2.00 -33 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашиот продавница :
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!!!
Производ Екранот
Хартија Цена,африкански стил накит, различни стилови за избор, , 100 PCs/Многу, кои се Продаваат од Страна на Многу
Контактирајте со нас
Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 24hrs.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.
Како да се Цел
Ве молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка", по сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка "→"Купи од оваа продавачот", потоа го платат тоа.
Начин на плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Ако не знаете како да се плаќаат пари,
Ве молиме погледнете го линкот
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака
1) Ние брод во светот од DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, EMS, E-пакет, Кина Пост, и Сингапур Пост и така натаму.
2) Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по вашата исплата потврди.
3) Ако не го примите објект по 35 дена, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Повратни информации
1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации( 5 ѕвезди ) нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас директно пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка!
4) Нашата најголема желба е да ги подобриме нашите услуги да се обезбеди дека имате добар шопинг искуство.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Хартия
Номер На Модела:
151009155701
Характеристики На Продукта:
2 стил
Тегло На Продукта:
100g
Височина На Продукта:
0.05inch
търговска марка:
YYW
Дължина На Продукта:
6inch
Широчина На Елемента:
5inch
Диаметъра На Продукта:
1.2inch
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Етикети, Ценови Етикети
151009155701:
310765
Ефект:
различни стилове за избор на
Цвят:
Бял
Размер:
50x13mm/60x12mm
Форма:
Кръгла / Правоъгълна
получените данни:
Тагове/етикети цена/дисплей / лепкава
бижута находки:
Опаковане И Дисплей Бижута