.

200 * 150*30 мм на бижута, опаковане на дисплея сив меко кадифе медальон бижута обеци, колие с висулка за гривна тава притежателя калъф

200 * 150*30 мм на бижута, опаковане на дисплея сив меко кадифе медальон бижута обеци, колие с висулка за гривна тава притежателя калъф

BGN 10.43

Сума
Налично за поръчка


Име На Производ :
Бесплатен превозот може да се види палета pendant накит трговија на големо стоки
Предмет Бр. :
CHP001
Материјал :
Најлон
Боја : Сива
Големина на :
Слики Подолу за Референца
Пакување :
OPP вреќа, меур бар/ЈП пена, брановидни картон,100pcs/картон
Попуст :
Попуст за голема количина
1. Фабрика Директни Конкурентна Цена
2. Едно услуга ,OEM услуги понудени
3. Детално ја дизајниран од страна Виш Техничар
4. Различни форми, Големини и Бои се достапни
5. Иновативниот дизајн, Естетски изглед, Висока-Крај завршува
6. Истакнете вашиот производ предност, да се Подобри сликата за вашата компанија
7. Висок квалитет на материјалите - Стабилен и Тешки, Добра Текстура, Атрактивен Изглед
1. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број.
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена откако ќе се пренесат
пакет за да Кина Пост. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ние не може да гарантира испорака
временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови.
3.За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе се пренесат
пакет за да Кина Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана
одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои
Европски земји може да потрае до 30-45 дена или подолго за испорака.
1. Бесплатен превозот : Само да го испратите на Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Пошта,преземање на околу 15-25 бизнис
дена да пристигнат. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете друга превозот.
2. Испраќање е договорено во рамките на 18-24 часа откако вашата уплата е завршена и потврдена од страна на .
3.EMS : 5-14 дена,UPS1-3/3-5 дена, Fed Ex/DHL/TNT3-7 дена, Кина пост воздух mail 7-20 дена, Кина парцели
воздухот mail 715 дена.Ве молиме испратете точната адреса и ние ќе се пресмета превозот на трошоците за вас. Комбинираат превозот
и пад на превозот се на располагање.
4.За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, ние може да се изјасни како ?подароци или примерок? со мала вредност.
5.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност, обвинет во нивната земја.
6.Поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн,на тон на боја на веб-фото
и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
7.Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината
приближно 0.5 инчи во мерењето.
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми
мора да бидат исполнети пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
1. Item(s) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
2. Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
3. Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
4. Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес.
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да замине
негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда"
Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Плат
Дължина На Продукта:
20cm
Характеристики На Продукта:
Подаръчни Кутии
Тегло На Продукта:
220g
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Тави
Широчина На Елемента:
15cm
Номер На Модела:
CHP001
Височина На Продукта:
3cm