.

Органза подарък чанта 10x15cm светло лилава сърцето бронзирующее сватба любими притежателите на бижута, опаковане на шнур чанта

Органза подарък чанта 10x15cm светло лилава сърцето бронзирующее сватба любими притежателите на бижута, опаковане на шнур чанта

9.58
BGN 9.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Organza
Боја : Светло Purpl e
Реден Број : 100pcs/н т
големина на :
7cmx9cm( 2.75 во х 3.5 во );9cmx12cm( 3.5 во x 4.75 во );10cmx15cm( 4in x 6in ); 11x16cm(4.32inx6.28in); 13x18cm(5.1inx7.07in);15x20cm(5.89inx7.86in);17x23cm(6.68inx9.03in);
20x30cm(7.86inx11.79in)
( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )
Превозот :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 1-3working работни дена од приемот расчисти исплата.
2.Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во .
3.На item(s) Обично 7 до 60 дена пристигнување време на Светот.
4.Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 60 дена.
Повратни информации :
1.Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу.Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
2.Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!

Всичко за продукта

Цвят:
7х9см, 9х12см, 11х16см, 13х18см, 15х20см, 17х23см, 20х30см
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Тегло На Продукта:
15g
търговска марка:
weikende
Характеристики На Продукта:
Мода, Екологично Чисти.С Дантела
Номер На Модела:
S0912020-512
Дължина На Продукта:
15inch
Широчина На Елемента:
10inch
Диаметъра На Продукта:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Материал:
Плат
Цвят:
светло лилаво