.

3.5x5cm на Едро 100 бр./лот Червена усмивка печат бижута хапчета перла на прах запечатан плик с Цип Lock пластмасови подаръчни опаковки чанти

3.5x5cm на Едро 100 бр./лот Червена усмивка печат бижута хапчета перла на прах запечатан плик с Цип Lock пластмасови подаръчни опаковки чанти

BGN 8.64

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте На HANTI Продавница
3.5x5cm трговија на Големо 100 Pcs/многу Црвени Насмевка Печатење Накит Пилула Бисер во Прав
Филозофите На Херметичкиот Торба Zip Заклучување Пластични Подарок Пакување Кеси
Тип : Пластични ЈП Zip Заклучување Пакување Кеси Екранот
Материјал : PE Пластичен
Боја : Транспарентна Црвено Печатење Големина : Околу 5cm(H) x3.5 cm(W)
Количина : 100 Pcs (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за разбирањето!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Широчина На Елемента:
3.5cm
Характеристики На Продукта:
найлонова торбичка с цип
Диаметъра На Продукта:
3.5cm
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
3. 5x5cm
Височина На Продукта:
5cm
търговска марка:
Коми
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Дължина На Продукта:
5cm
Размер:
3.5x5cm / 3.5*5cm
Цвят:
Прозрачен
Материал:
Полиетиленова пластмаса
Име:
Найлонови торбички PE слагат торбички с чанта за съхранение
Воспользуйся:
Подходящ Монета Бонбони Перлата На Хапчета, На Прах Бижута Семена Опаковка
Чанти За Специални Поводи:
Битови Коледа Супермаркет Рожден Ден, Сватба Перуки
Стил:
пластмасови опаковки с закопчаване с цип
Продажба:
Моля Дребно Едро За Доставка На Падане Падане На Цена На Цена На Завода На Производителя На Евтини Продажба Декор
Друго Име:
Details bolsas de regalo bolso saquinho boda embalagem saco presente