.

DC 1500pcs/лот Clear Plastic Ear Post / Earring Cup вътрешен диаметър 4mm (дължина на закрепване:11 mm диаметър: 1mm) за производство на бижута направи си САМ

DC 1500pcs/лот Clear Plastic Ear Post / Earring Cup вътрешен диаметър 4mm (дължина на закрепване:11 mm диаметър: 1mm) за производство на бижута направи си САМ

8.74
BGN 6.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка

DC 1500pcs/многу Јасно Пластика Уво Пост/Earring Првенство Внатрешен Дијаметар 4mm (Pin Должина : 11mm Дијаметар : 1mm) за DIY Накит Одлуки кол големина : 4mm должина : 11 MM КОЛИЧИНА : 1500 PCS/БРОЈ 4)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPS-от и така натаму (Освен оддалечените области). 5)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ.И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet 6)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
бижута находки
Тегло На Продукта:
18g
Номер На Модела:
F2045
Тип Бижута Находки:
Подпори
търговска марка:
diycabochon
Дължина На Продукта:
0inch
Характеристики На Продукта:
основата на обеци
Широчина На Елемента:
0inch
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
Диаметъра На Продукта:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
Тип Елемент:
бижута находки
Качество:
1500шт
Размер:
11мм
Предмет на:
обици-карамфили
Цвят:
Бял
Характеристика:
ушна часова
Дизайн:
обица за Купата
Стил:
обици-карамфили
Тип:
обеци изводи
Воспользуйся:
находки ушни бижута