.

Безплатна гореща Едро 10шт 925 сребро кука обеци Earwire направи си САМ бижута Търсене на аксесоари семената на пъпеш закопчалката ФГ-17

Безплатна гореща Едро 10шт 925 сребро кука обеци Earwire направи си САМ бижута Търсене на аксесоари семената на пъпеш закопчалката ФГ-17

BGN 7.98

Сума
Налично за поръчка


Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 sterling silver
Количини : 10 PCS
Забелешка
Некои модни накит има некои бои, ве молиме оставете порака за бои што сакав кога ќе понудата.
За нас
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Превозот Услови
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Ако вашиот единствен купување е повеќе од US$200, наредбите ќе се реализира преку EMS/DHL за слободни.
Повратните Услови
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
бижута находки
Тегло На Продукта:
0.5g
Широчина На Елемента:
1cm
Номер На Модела:
Продава продукти
Дължина На Продукта:
2cm
търговска марка:
Сексемара
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Сребро
Височина На Продукта:
2cm
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
Диаметъра На Продукта:
0.5cm
Характеристики На Продукта:
Висококачествен сребърен обков