.

Търговия на едро с изкуствен граненого зелен малахит 4,6,8,10,12,14 мм кръгли мъниста 15 / 38см, ние предлагаме смесени на едро за продажба на всички теми !

Търговия на едро с изкуствен граненого зелен малахит 4,6,8,10,12,14 мм кръгли мъниста 15 / 38см, ние предлагаме смесени на едро за продажба на всички теми !

5.60
BGN 4.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : трговија на големо Човек-направени Фацетирани Зелена Malachite 4,6,8,10,12,14 mm Круг Монистра 15"/38cm,ние обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети ! Материјал/Боја : Човек-направени malachite / види фото Големина/Облик : 6,8,10,12 mm / Круг Износ : 15inch/38cm Кодот на Производот : malachite6-12mm

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Сексемара
Тегло На Продукта:
100g
Номер На Модела:
Малахит 4-14mm
Форма На Продукта:
Лъчистата Форма
Материал:
Камък
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
4-14mm