.

Бързо Съхнещи Камуфляжные Детски Компресия Панталони На Момчетата Бягане Фитнес Панталони Детски Кожи Компресия Чорапогащник Футбол Бягане Гамаши, Панталони

Бързо Съхнещи Камуфляжные Детски Компресия Панталони На Момчетата Бягане Фитнес Панталони Детски Кожи Компресия Чорапогащник Футбол Бягане Гамаши, Панталони

24.80
BGN 23.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка

Брз Сува Кавер-Деца Компресија Панталони Момчиња Работи Фитнес Панталони Деца Кожи Компресија Хулахопки Фудбал Трчање Legging Панталони 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Полиестер+Spandex
Повод : Спорт/Велосипедизам
Пакет : еден панталони
Брзо сушење полиестер ткаенини, супер дише
перење нема нарушување, не pilling
Карактеристики : Висок e lastic и добра компресија, дише и удобно ! За спортски носат,трчање,играње топката игри,во салата и така натаму. Ова е Азија големина,ве молиме изберете од големината на табелата.
Совети : 1.Ве молиме да користите слична облека да се спореди со нашиот големина на табелата, така што може да се направи вистинскиот избор 2.Сите мерења се во единицата на "cm", 1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см,1kg=2.2 lb,1lb=0.45 kg 3.Ако сте веледрогерија,ве молиме контактирајте со нас за да добиете најдоброто договор пред да нарачате. 4.Ве молиме разговор со нас или ни порака ако се уште не се сигурни
Ние ќе ви помогнеме со професионален и брз одговор големина xxs е за деца големина 22 : Погоден за висина 120-130cm,тежина 15-20 кг големина xs е за деца големина 24 : Погоден за висина 130-140cm,тежина 20-27kg големина s е за деца големина 26 : Погоден за висина 140-145cm,губење на 27-32kg големина М е за деца големина 28 : Погоден за висина 145-150cm,тежина, 32-37kg големина L е за деца големина 30 : Погоден за висина 150-155cm,тежина 37-43kg

Всичко за продукта

Размер:
XXS, XS, S, M, L
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Спортен Тип:
Изпълнено
Пол:
Момчета
Материал:
Ликра, Полиестер
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
стегнати панталони за джогинг
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
камуфляжная степента на:
компресия гамаши за бягане
баскетболни чорапогащи:
футболни чорапогащи
компресия панталони за деца:
Изпълнено
неблагодарна степента на:
футболни спортни панталони
детски спортни спортни панталони за футбол:
спортни Мъжки панталони
спортни баскетболни панталони:
камуфлаж компресия панталони
футболни чорапогащи за деца:
спортни гамаши фитнес деца
бягащи панталони фитнес зала:
Панталони За Джогинг
Размер:
XXS,XS,S,M,L
Цвят:
Син, зелен, сив,черен, син, оранжев