.

Цифров штангенциркуль калибровочная карта на електронен card маса штангенциркуль калибровочная плоча вътрешен диаметър 12,7-165мм 6 инча вътре штангенциркулей

Цифров штангенциркуль калибровочная карта на електронен card маса штангенциркуль калибровочная плоча вътрешен диаметър 12,7-165мм 6 инча вътре штангенциркулей

BGN 58.16

Сума
Налично за поръчка


Превозот
Објектот ќе биде предаден, како е можно поскоро откако ќе плаќање завршен.
Ако не сте примиле ќе пратката во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
Повратни информации
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да потрае неколку време да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
LM12. 7-165
търговска марка:
Шахе
Направи си Сам пособия:
Металообработване