.

30Bundles Реал Touch Хортензия, изкуствени копринени цветя хортензия, сватбен букет, украса и аксесоари, САМО на косата гирлянда цветя

30Bundles Реал Touch Хортензия, изкуствени копринени цветя хортензия, сватбен букет, украса и аксесоари, САМО на косата гирлянда цветя

22.38
BGN 19.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


1. Се обрне внимание за да ја видите големината на секоја ставка јасно
2.Оваа цена е за 50pieces
3. Боја : Како на сликата,затоа што екранот е различно за секого,па тоа ќе имаат малку боја разлика,ви благодариме за разбирањето!
плаќање
Плаќање Преку Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да
Зачувам) Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање
платформа од alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет
без изложување на вашата кредитна картичка детали.можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Како да се плати со друг метод на плаќање, ве молиме да се најдат на овој линк за детали
Повратни информации
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас, ви Благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
политика на враќање
1. Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .за да се избегне недоразбирање ,ве Молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
2. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Ви благодариме за вашето разбирање.
3. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
4.За размена/Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на дека веднаш откако ќе се добие врати објектот.
без данок решение
ние ја прогласи како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
пакет
пакет круг, со балон филм да избегне да биде скршен на патот,и го Стави во тетрапак.
Ние обезбедуваме Freeshipping само со нормален mail со Кина Пост

Всичко за продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци
търговска марка:
NYAConfetti
Материал:
Коприна
Цветен Стил:
Цвете Корона
Класификация:
Изкуствени Цветя
Номер На Модела:
JC037
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете
Тип:
хортензия
Материал:
Коприна, плат
Диаметър на самотен цвете:
Около 3,5 см(1,38 инча)
1 връзка:
4 клони+12 цветни глави
Използван от:
украса, украшение, САМ ще картичка или подарък кутия.
Добър:
Покажи Цвете
Броят На Продажбите:
30 bandlov/лот