.

6 инча (15 см), 20 бр/лот лилаво мобилен пастел подвижния хартия занаяти топки за украса на стаята на партията

6 инча (15 см), 20 бр/лот лилаво мобилен пастел подвижния хартия занаяти топки за украса на стаята на партията

BGN 28.30

Сума
Налично за поръчка

6inch (15cm) 20pcs/многу Пурпурна Саќе Пастел, Ткиво Хартија Занаети Топки Партија Соба Декорација
торба
Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет
Големина : 6 инчен=15cm
количина : 20 компјутери
Материјал : Добро ткиво хартија,
Употреба : свадба drape декорација, свадба позадина, Столици соби archways декорација, партија декорација, DIY рачно производство, свадба се облекуваат за партијата се облекуваат и др.
Ве молиме Имајте во предвид : Мешана боја во 1 многу е ОК, ве молиме изберете "Советува боја НЕ" и да го оставите порака до нас за боја
Спецификација За Производ
Овие Хартија топки се идеални за украсување вашите посебни настани како што партии, бебето тушеви, свадби и родендени. Направени од високо квалитетни ткиво хартија, Користење на неколку саќе топки во различни бои и големини да се создаде слоевит ефект во вашата партија соба,тие имаат виси string прилог и се популарни точка за двете виси и централен украси.
· Рачно изработени саќе хартија топки .Големина : aprox.15cm/6inch кол. 20pcs/многу
· Ве молиме имајте во саќе топката доаѓа рамен и едноставно треба да се отвори на саќе топката до и безбедна.

Всичко за продукта

търговска марка:
GSCRAFTS
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
PHB011
Тип:
Хибриден
Стил:
Цвете
Опаковка:
Чанта 1pc/opp (плосък)
Брой:
20pcs/Lo
Случай:
Сватби,Рождени Дни, Детски Душ,Празници, Партита,Декорация На Масата
Диаметър на:
15 см/6 см
Стил:
хартия сот