.

6 бр./много светъл истински сензорен 3 глави изкуствени цветя, лилии сватбата цвете фалшиви растения за украса на дома партита 4 цвята

6 бр./много светъл истински сензорен 3 глави изкуствени цветя, лилии сватбата цвете фалшиви растения за украса на дома партита 4 цвята

16.90
BGN 16.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Опис На Производот
Име : 3 мали свежи лили
Големина : цвет вкупна должина 36cm , Цвет глава дијаметар 15cm
можете да изберете било бои
ако изберете меша бои, pls остави порака во ред кои бои не сакате,или на друго место ќе превозот по случаен избор
без вазна
Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.
Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина. Така, нашето мерење само за повикување само. Ние не можеме да прифатиме да се врати за големината на проблемот.
други опис : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата! Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки. Тогаш тоа ќе биде во РЕД! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.
Мешан редослед :
Поддршка мешани орде

Всичко за продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Лилия
Случай:
Ден на майката
Номер На Модела:
изкуствени цветя, лилии
Стил:
Цвете
Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Лилия
Случай:
Сватба, спалня, живеещи стая, на масата coofe
Стил:
Цвете Лилия
Номер На Модела:
изкуствени цветя
Материал:
Коприна тъкани от пластмаса
Дължина:
36
Име:
3 глави пресен лилия