.

Изкуствени цветя букет маргаритки имитация на растенията фалшиви цветя маргаритки цвете за дома сватбен декор Флорес аксесоари

Изкуствени цветя букет маргаритки имитация на растенията фалшиви цветя маргаритки цвете за дома сватбен декор Флорес аксесоари

6.38
BGN 5.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Вештачки Daisy Букет Цвеќе Симулација Растенија Лажни цвеќиња Marguerites Цвет за Дома Свадба Оркестарот Флорес Додатоци
Бренд Име : JAROWN
Материјали : свила цвеќиња
Боја : како на сликата покажува
Мерење(за) :
вкупна должина : 30cm
Пакетот вклучува :
1 * цвет
Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.
Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина. Така, нашето мерење само за повикување само. Ние не можеме да прифатиме да се врати за големината на проблемот.
Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки. Тогаш тоа ќе биде во РЕД! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.

Всичко за продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Маргаритка
търговска марка:
ДЖАРОУН
Материал:
Коприна
Цветен Стил:
Букет Цветя
Класификация:
Изкуствени Цветя
Номер На Модела:
изкуствени цветя, лайка
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете
Дизайн:
изкуствена хризантема