.

100 бр./лот мини сатенени рози цветя на главата контакти Цветя за детето колела аксесоари за коса 4 см

100 бр./лот мини сатенени рози цветя на главата контакти Цветя за детето колела аксесоари за коса 4 см

23.82
BGN 19.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


4 CM Сатен Трендафил Цвеќе Глави, Главата носат Headbands Коса Додатоци DIY Облека Занает Фотографија Проп
Материјал : Сатен
Квалитет : Со Врвен Квалитет
Бренд : Нови,Никогаш Не Се Користат Во
Боја : Бела,боја на слонова коска,Лаванда,Виолетова,Розова,Fuchsia,Зелена,Теал сина,Сина,Кралска сина,Златна,Сребрена,Црвена,13 бои,можете да го изберете
Цвет Дијаметар : За 4cm/1.57"
Пакет се Вклучени : 100 парчиња
Употреба : Овој цвет може да се додаде со косата бенд,Клип,headband,букет и повеќе.

Всичко за продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Роза
търговска марка:
vlovelife
Стил:
Цвете
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
Сатен 1 #