.

100шт разнообразни сушени пресовани цветя+листа на растенията хербарий за бижута фоторамка калъф за телефон занаят производство на аксесоари микс-3

100шт разнообразни сушени пресовани цветя+листа на растенията хербарий за бижута фоторамка калъф за телефон занаят производство на аксесоари микс-3

27.18
BGN 22.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


Одличен материјал за DIY проект
Состојба : 100% Сосема нов.
Материјал : Суво цвеќе
Должина : 2-8cm
Количина : 100pcs
Ве молиме имајте во предвид:тие се испраќаат од страна на случаен избор,понекогаш вистинското еден е различен со слика
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Класификация:
Сухи цветя
Случай:
Сватба
Цветен Стил:
Цвете Корона
търговска марка:
Д-р трэйд
Номер На Модела:
нула
Тип:
Хибриден
Стил:
Цвете
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Цвят:
Злато
Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Сухи Цветя