.

Смесени размери 6/8/10/12 / 14 инча ръчно изработени цветни топки САМ хартия Pom Pom виси на Baby Shower празник, сватбени декорации

Смесени размери 6/8/10/12 / 14 инча ръчно изработени цветни топки САМ хартия Pom Pom виси на Baby Shower празник, сватбени декорации

BGN 0.53

Сума
Налично за поръчка


Мешани Големини 6/8/10/12/14inch рачно изработени Цветни Топки DIY Хартија Пом Пом Виси Бебе Туш Празник Свадба Декорација
Боја Опција : ве Молиме изберете ја вашата омилена големини и бои од нашите боја шема, ви благодариме.
Спецификација На Производот :
Ткиво Хартија Пом Poms
Нашите ткиво пом пом е се совршени за stringing во секоја прилика. Да ги користите овие меки пом пом во која било средина, како што се : бебето тушеви, булчински тушеви, свадби, или роденден страни. String овие меки чуда низ дрвјата, тавани, или каде што може да висат на овие украси.
Детали :
· Секој сет содржи : 8 пре-сече и се пре-укината пом poms и бел сатен лента за бесење.
· Детални инструкции се вклучени за лесно fluffing.
· Направени со премија, највисок квалитет ткиво хартија.
· Еко-пријателски, содржи некои post-consumer рециклиран материјал.
· Да се создаде различни текстури и големини со едноставно средување на рабовите на пом пом топки (инструкции се вклучени).
Совети : Висат вашиот пом poms, веднаш штом ќе може да по fluffing. Пом poms имаат тенденција да ја израмните ако тогаш се оставени седи на рамна површина.
Производот Се Прикаже :
Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

Всичко за продукта

Размер:
14inch 35cm, 6inch 15cm, 8inch 20cm, 12inch 30cm, 10inch 25cm
Тип:
Декоративни Цветя И Венци
Случай:
Парти
Номер На Модела:
смесени размери
търговска марка:
цветови желания
Тип:
хартиени помпоны
Материал:
Подвижния Хартия
Размер:
6inch,8inch,10inch,12inch,14inch and 16inch
Опаковка:
Чанта 1ПК / ОПП (пълен апартамент)
Случайност:
Сватба, официална вечеря, детски сватбени Душа, Душата на дете, рождени дни
Стил:
През Цялата Стил Лоба