.

40 см / 50см/60см / 70см/80 см Голям Коприна изкуствени цветя, роза главата за сватбата на фона украса на стени 5 цвята цветен фон

40 см / 50см/60см / 70см/80 см Голям Коприна изкуствени цветя, роза главата за сватбата на фона украса на стени 5 цвята цветен фон

19.01
BGN 17.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


50cm/60см/70cm/80см Големи Свила вештачки цвет Роза главата за свадба позадина ѕид декорација 5 бои цвет позадина
Објектот Информации *Бренд : HUAIU *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Свила цвеќиња & Гума, Пластични Цвет Матични *Боја : Како се покаже во слика *Големина на :
Целокупната дијаметар : 30/40/50/60/70/80см *Пакет се вклучуваат : 1 парче вештачки цвеќиња. *Забелешка :
Се однесува на Било Дома или Градина Оркестарот. Класична убавина со разбраното зрачења. Совршен за јадење или студија соба, исто така, совршен за свадба настан.
Во врска со Димензии : дијаметар на цвет е утврдена од страна на ливчиња , како цвет на 80 см, е составена од околу 40 см ливчиња, бидејќи цвет не може да биде рамна, па кога ќе се одвиваат тоа, вистинската големина на цветот може да биде помалку од 80см, за 75см. Истото важи и за другите димензии
Превозот Услови 1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напишано име и презиме / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски број. Ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. 2. (Бесплатен превозот)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае 35 - 90 работни денови да wordwide. (Доплата) : A. Epacket : 13-20 дена. Б. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 30-45 дена. В. Express : 5-10 дена.(ЕМС 10 -20 дена) 3. Купувачот има одговорност за плаќање на царина. 4. Acording на правила : Ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90 дена ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. Но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени, се надеваме дека ќе може да почека повеќе од 60 дена, или 90 дена. Можете да не контактирате се прошири на вашиот заштита дена. 5. Ако не се примени парцели во нормално време, PLS контактирајте со нас за проверка. Но, се надевам да не се отвори спорот без cotact. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Наплата & се враќа & испраќање 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.Но, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници прво. 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. 3 .Ако примите оштетени или погрешно стоки, PLS ни испрати пакет за следење на број како и производот слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас. Повратни информации 1.Ако вашиот задоволни нашите производи, ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации. За било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. 2.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот и да ви даде задоволни резултат. 3.Ние се грижиме за нашите редовни клиенти, а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас.. Имаат убав ден,ви Благодариме!

Всичко за продукта

Размер:
40cm, 50cm, 60cm
Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Роза
Номер На Модела:
FH052105
Случай:
Сватба
търговска марка:
ХУАЮ
Стил:
Цвете