.

Натурален сардоникс оранжево червена дантела Ахат Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста Fit бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04200

Натурален сардоникс оранжево червена дантела Ахат Пагода чай главата на Буда от Тибет гуру мъниста Fit бижута направи си САМ колиета (10 мъниста/лот) 04200

BGN 25.60

Сума
Налично за поръчка


N atural Црвено Sardonyx Пагоди Tee Лабава Мушка s
Камен :
Црвено Sardonyx Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Пагоди Tee Димензија :
10мм+6x8mm Должина(Инчи) : Подобрување на : Не Зголемена Количина : 10 бисери Бр.на монистра : SN :
04200 LAER071004
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи ова прашање во за вас во е-мејл адреса се наведени овде
Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Добре
Височина На Продукта:
10mm+6x8mm
Централен Камък:
Ахат
Номер На Модела:
04200
търговска марка:
Вимаке
Тип На Метали:
Няма
Тегло На Продукта:
Approx.
Форма На Продукта:
Кръгла-блестяща форма
Форма:
През Цялата Тибетския Гуру
Размер:
10mm+6x8mm
Камък:
Сардоникс
Цвят:
бял червен