.

натурален цвят на турмалин е камък обеци 925 сребро натурален скъпоценен камък, обеци, дамски модни луксозни обеци за парти

натурален цвят на турмалин е камък обеци 925 сребро натурален скъпоценен камък, обеци, дамски модни луксозни обеци за парти

110.40
BGN 93.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


природна боја турмалин камен капка обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените модни Луксузни капка обетки за партија
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Главната скапоцен камен : n atural боја турмалин , Камен големина : 8p
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Всичко за продукта

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Глоба или мода:
Добре
Номер На Сертификат:
no
Пол:
Жени
Номер На Модела:
ed1519
Тип На Метали:
Сребро
Централен Камък:
Турмалин
Формамодел:
Геометрична
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Случай:
Парти
търговска марка:
УРОРУ
Метален Печат:
925 Sterling
Стил:
Модерен
is_customized:
Yes
Тип Сертификат:
CNAS
Цвят:
Цвят
Централен Скъпоценен Камък:
натурална тюркоаз
Вид На Метал:
Сребро проба 925
Страничната камък:
Циркон