.

ASHIQI 925 сребро бижута истински естествени сладководни перли колие гривна за жени Нова

ASHIQI 925 сребро бижута истински естествени сладководни перли колие гривна за жени Нова

42.10
BGN 21.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Информации за производот Бренд : ASHIQI Гем Тип : Природните Слатководни Бисер Бисер Облик : Ориз Бисер Боја : Бела Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Нема Falws Бисер Големина : 7-8 мм Метал Материјал : 100% 925 Sterling Silver Метал печат : S925 Должина : Нараквица(18cm) / Ѓердан(45cm) Пакување : Подарок Кутија

Всичко за продукта

Цветът На Скъпоценен Камък:
Бял
Тип Елемент:
Бижута
Глоба или мода:
Добре
Формамодел:
Кръг
Тип На Метали:
Сребро
Пол:
Жени
Номер На Сертификат:
61170080150
Случай:
Парти
Тип Бижута Комплекти:
колие / гривна
Тип Сертификат:
ГДТК
Стил:
Модерен
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Централен Камък:
перлата на
Метален Печат:
925 Sterling
Страничната Камък:
Няма
is_customized:
Yes
търговска марка:
ASHIQI
Размер На Перлата:
7-8мм
Общо Тегло:
10.52 гр
Колие:
45см
гривна:
18 см