.

Класически сребърен скъпоценен камък падне висулка 8 * 12 мм натурален вино-гранат червен скъпоценен камък висулка твърди 925 сребърен нар колие с висулка

Класически сребърен скъпоценен камък падне висулка 8 * 12 мм натурален вино-гранат червен скъпоценен камък висулка твърди 925 сребърен нар колие с висулка

BGN 76.80

Сума
Налично за поръчка


Co Life Накит Сакам да Кажам
Вашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.
(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)
1. Не ја прими пратката, ние ќе испрати нова парцела или да му даде на вашата исплата назад.
2. Накит имате било какви проблеми, ние ќе испрати нов накит или да му даде на вашата исплата назад.
3. Не ми се допаѓа накит во 14 дена, за да го испрати назад кон нас, ние ќе им даде на вашиот плаќање назад.
4. За било какви прашања и барања, ве молиме испратете порака до мене.
Pendant Големина : 14 мм * 10 mm Должина на Ѓердан : 45 cm Метал : Цврсти 925 Сребрен Метал Површински Третман : Platinum Позлата скапоцен камен Име : Природни Гранат скапоцен камен Големина : 8 мм * 12 mm скапоцен камен Тежина : 3 кт скапоцен камен Одделение или Боја : Црвена скапоцен камен Потекло : Кина скапоцен камен Третман : Никој скапоцен камен Намалување на : Круша Прилагоди : Да
Co Life Накит гарантира скапоцен камен е природен скапоцен камен и метал е солидна 925 сребрен. Ако добиете лажен накит од нас, ние ќе ви даде 10 пати плаќање назад. Ние може да обезбеди GIC сертификат за нашиот накит. GIC сертификат е најмногу авторитетен накит сертификат во Кина. Кликнете на сликата подолу за да се плати за GIC сертификатот :
1. Не waer сребрен накит кога ќе се направи за вежбање и труд; 2. Не носете сребрен накит кога спиеш и бања; 3. Проверете скапоцен камен редовно, во случај на скапоцен камен looseness; 4. Користете полирање крпа за бришење од вода, пот и други нечистотии во случај на оксидација; 5. Ако вашиот сребрен накит стане црно, можете да го користите паста за заби чистење на накит, за да се направи тоа shinning повторно.
Co Life Накит Co., Ltd наоѓа во Changle Каунти, Weifang Град, Shandong Провинција, Кина.
Бидејќи основана во 2012 година, ние devoteed себе да накит производство, проектирање и маркетинг.
Сега ние треба да стане нов накит бренд во Кина и се извезуваат во над 30 земји.
Како млад тим, ние веруваме дека секое парче накит е уметнички дела не само на производот.
висок квалитет, исклучителна изработка ќе биде душа на накит и трае долго.

Всичко за продукта

Цветът На Скъпоценен Камък:
Червен
търговска марка:
CoLifeLove
Централен Камък:
гранат
Тип На Метали:
Сребро
Метален Печат:
925 Sterling
Тип Сертификат:
ОНАЗИ
Тип Суспензии:
Пързалка
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
CL0929
Стил:
Модерен
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Размер На Кулон:
10мм*16мм
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Добре
Метален Печат:
925 Sterling