.

SC: Great architectures-Sydney Opera House 1089 Diamond Micro-Nano Building Blocks статуетка момче и момиче подаръци

SC: Great architectures-Sydney Opera House 1089 Diamond Micro-Nano Building Blocks статуетка момче и момиче подаръци

BGN 10.88

Сума
Налично за поръчка


Нарачката до 40 ќе брод преку DHL. Бесплатни DHL област, како листа.
SC Блокови : Учење со правење! 1. Материјал : ABS еко-пријателски пластика. 2. Пакување : со и без оригинални мало поле.
со кутија содржи : оригиналната боја на кутијата + настава хартија + блокови
не кутија содржи : настава хартија + блокови
3. Супер цена за промет на големо, ве молиме контактирајте . 4. Бесплатен Превозот
Топла играчка на овој сет :
други играчки на овој сет :

Всичко за продукта

Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Пластмасова Форма Блок:
Самоблокирующиеся Тухли
Възрастова Група:
> 8 години
Класификация:
Монтаж
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокове