.

SC 1057-62 диамантени микро-нано строителни блокове фигура момче и момиче подаръци

SC 1057-62 диамантени микро-нано строителни блокове фигура момче и момиче подаръци

BGN 7.68

Сума
Налично за поръчка


Нарачката до 40 ќе брод преку DHL. Бесплатни DHL област, како листа.
SC Блокови : Учење со правење! 1. Материјал : ABS еко-пријателски пластика. 2. Пакување : со и без оригинални мало поле.
со кутија содржи : оригиналната боја на кутијата + настава хартија + блокови
не кутија содржи : настава хартија + блокови
3. Супер цена за промет на големо, ве молиме контактирајте . 4. Бесплатен Превозот

Всичко за продукта

Цвят:
всички 6 позиции без кутия, 6 позиции, с предавателна
Тип:
Блокове
Възрастова Група:
> 8 години
Пол:
Унисекс
търговска марка:
SCHESS
Класификация:
Монтаж
Пластмасова Форма Блок:
Самоблокирующиеся Тухли
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА