.

Кандис ти Cubicfun 3D книжен модел направи си САМ играчка, подарък за рожден ден пъзел Турция Султан Ахмет Camii Синята джамия, да се изгради сграда MC203h 1 бр.

Кандис ти Cubicfun 3D книжен модел направи си САМ играчка, подарък за рожден ден пъзел Турция Султан Ахмет Camii Синята джамия, да се изгради сграда MC203h 1 бр.

73.57
BGN 70.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат круг
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .
Ви благодарам многу!
Cubicfun 3 D хартија модел DIY играчка роденденски подарок загатка Турција Султан ахмет Camii Сина Џамија зграда MC203h 1pc
Пакувањето на производот : парична казна хартија кутија
Големина на пакет : 33*22*6cm
Големина на модел : 53*29*35cm
Производ тежина : 0.1 КГ
Материјал : хартија
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел . Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS ..ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Всичко за продукта

Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
търговска марка:
Кандис ти
Предупреждение:
no
Номер На Модела:
G11090309
Материал:
Картон
Мащаб:
Q Версин
Тип:
3D пъзел
Тема:
Сграда
Размерът на елементите в комплекта:
Комплект
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)