.

250шт детски ранните уроци подаръци пластмасови интелект пръчки образователни строителни блокчета играчки, ръчно изработени САМ M09

250шт детски ранните уроци подаръци пластмасови интелект пръчки образователни строителни блокчета играчки, ръчно изработени САМ M09

13.62
BGN 10.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка

250 Pcs Бебе Рано Учење Подароци Пластични Интелигенција Стапови Образовни Градежни Блокови Играчки рачно изработени DIY M09 Опис : Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Спецификација на производот : различни форми ( прилог цртеж )
Производ Материјал : Пластика
Состав : Кратки црти,Среден стапче,Долго се држи,Геометриски облик
Answer : ___________________________ Note :
Бојата на smart стапчиња се случајни
Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0-1 носители cm грешка.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува : 250 x Smart Стапови

Всичко за продукта

Материал:
Пластмаса
Възрастова Група:
> 3 години
Пол:
Унисекс
Тип:
N/A
Номер На Модела:
N/A
Предупреждение:
N/A
търговска марка:
Силна-Тойерс
Тема:
Къща
Мащаб:
N/A
Размерът на елементите в комплекта:
N/A