.

28274 Хаккислам Джанбазанс (Хакер)

28274 Хаккислам Джанбазанс (Хакер)

BGN 7.98

Сума
Налично за поръчка


Скала : 28mm
Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на :
Ова е смола делови, исклучителна детали.
Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.
Превоз :
Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,
Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.
Генерално бараат 20 - 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

Всичко за продукта

търговска марка:
idg
Материал:
Смола
Възрастова Група:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Предупреждение:
Не е готов продукт. Това е същото резервни части! !
Размерът на елементите в комплекта:
30
Тема:
Desktop Wargames
is_customized:
Yes