.

10.2 Quad Core Android 4.4 1024X600 Car Stereo Audio Head Unit Headunit Autoradio за Mitsubishi ASX 3G WIFI DVR Bluetooth

10.2 Quad Core Android 4.4 1024X600 Car Stereo Audio Head Unit Headunit Autoradio за Mitsubishi ASX 3G WIFI DVR Bluetooth

BGN 782.40

Сума
Налично за поръчка


Компатибилен Возила : - за Мицубиши ASX 2010-2015 - Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување.
- Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи. Ние препорачуваме сите предмети се инсталирани од страна на професионалци. Ние не сме одговорни за било предмети кои се оштетени за време на инсталацијата од страна на не-професионалци. Ние може да понуди поддршка за инсталирање, доколку е потребно.
Gerneral Спецификација - Андроид 4.4 - ПРОЦЕСОРОТ R16 Cortex-A7 Quad-Core 1.6 GHZ - RAM меморија : 1.6 GB DDR3, ROM : 16 GB INAND - Резолуција : 1024 X600 - Нема DVD Функција - Внатрешна Mirrorlink вклучени - Поддршка Паметен Телефон "жешко" место IOS9.1, Андроид 5.1 систем. - Поддршка Multi-media Player,на Интернет се Entainment, игра и chat и on-line. - Поддршка на 3 начин за излез : вграден Wi-fi dongle,3 G dongle(Optioanl). - Поддршка на 1080 P HD и 3 D позадина - Поддршка надворешни Мобилни хард диск за 1000 GB. - Со двојно USB, поддршка надворешен USB-кабел ако треба(Optioanl). - Поддршка Почнувајќи Логото промена на вашите омилени позадина. - Поддршка на датотека во датотека со копија или cut - Поддршка за видео и слика скенирање,JPG,MBP,JPEG,GIP итн и електрични-книга. - Поддршка на ТВ звук и видео влез и излез, не треба да додадете AD exchange, ДИГИТАЛНА-T II Четири Антена (Опционално) - Супер Хардверски Перформанси,Брз Одговор. - Поддршка поддршка сензор од автоматски, Динамичен позадина ги покажува. - Андроид Екран од пет точка на допир за контрола. - Поддршка на IGO9,TOMTOM,Garmin, Sygic мапи.(Ве молиме, известете кој земјата треба да се инсталира) - Обилен Бесплатна Апликација, може да прочитате&edit word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT - Live Wallpaper &DIY Позадина, Обилен Боја на Копчето Светлина за (Optioanl). - Поддршка Автомобил DVR Систем(работа со факултативниот wifi Камера за (Optioanl). - Поддршка TPMS изградена-во или вграден-out (Optioanl изберете), Wifi-OBD II(Optioanl). Факултативна - 3 G Модем : +$30/единица - DVR камера : +$30/единица - Bluetooth OBD2 : +$10/единица, ве Молиме да не контактирате доколку ви треба со над изборни функции. Ние ќе се прилагоди на вкупните трошоци за тоа. - Внимание : Нема Далечински Управувач, Нема Внатрешна Аналоген ТВ.
Внимание : фотографиите погоре се користи за рекламирање само. Вистинската слика на овој предмет е предмет на крајната цел вашиот confirmend. Ви благодариме однапред. Тоа може да биде предаден на мојата земја? Ние можеме да брод на 98% на земји во светот. ако вашата земја не може да бидат избрани од , ве молиме контактирајте со нас. Колку време е потребно за да се дојде? Обично ќе брод во рок од 2-5 работни дена откако вашата уплата е потврдена, и да соработува со DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX (5-7 дена), и ЕМС (13-20 дена). Answer : ___________________________ Note : Ние ќе брод само преку EMS на клиентите од некои земји како Русија, итн што е подобро за вашето увоз. Дали треба да се плати царинските давачки? ние не плаќаат никакви даноци и провизии. Цената на не вклучува царинскиот данок и такса ако тоа се случува. Клиентите треба да се плати од себе, ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми . Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички. Иако не можеме да го контролирате ова, ние ќе ви помогнат да се изјасни за пониска вредност на царинската управа. Затоа повеќето од нашите клиенти не треба да го плати царинските давачки, или само да се плаќаат неколку. Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе го поставите наредби. Canavie ќе се обиде најдобро да им помогне на нашите клиенти за да се минимизира ризикот од плаќање на даноци, Ние прифати плаќања со Зачувам, Western Union, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Маестро, Самостојна Cartebleue, 4Б, Euro6000, Cartasi, Postepay, Банкарски Трансфер.

Всичко за продукта

ЦИГАНИ:
16 грама
Интерфейс:
Android
Името На Модела:
CIR-Q6990X
Тегло На Продукта:
5kg
специални характеристики:
Bluetooth, MP3 плейъри, вграден GPS, Радио-тунер, сензорен екран
Разделителна способност:
1024х600
Формат На Цифрови Носители:
Mp3, Mp4, JPEG, WMA
Размер На Елемента:
Din
Напрежение:
12V
Изходна Мощност:
4X45 W
За Марки Автомобили / Модели:
Mitsubishi
търговска марка:
Канавиэ
Вид На Материала:
ABS & metal
Ядрото:
Четириядрен Процесор
На езика на osd:
Английски
ОВЕН:
1G
специална функция:
Функцията За Wi Fi
Din:
Една Дъвка
Размер На Дисплея:
10.2
- Рефлексен линк:
Формати
капацитивен чувствителен на допир екран:
Формати
Настаняване:
Автомобилна Consol
Операционна Система:
Android
Автомобили:
Mitsubishi