.

1PCS 160 Mini Silicone Ice Cube Maker Ice Cube Мухъл Силиконова форма за лед силикон тава Мухъл Maker Tools TW-012

1PCS 160 Mini Silicone Ice Cube Maker Ice Cube Мухъл Силиконова форма за лед силикон тава Мухъл Maker Tools TW-012

6.91
BGN 5.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Сладолед
търговска марка:
TEENRA
документ:
CIQ, ЕИО, FDA, LFGB, CE / EU, SGS
Номер На Модела:
TW-012
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Материал:
Силикон
Тип Инструменти За Сладолед:
Производителите На Сладолед
Номер На Модела:
TW-012
Тип:
Инструменти За Сладолед
Име:
160 силиконови тави за кубчета лед
Размер:
23.7*12*1.1cm
Тегло:
110g
Материал:
Силикон
Цвят:
Син, Червен, Син Скайп
документ:
FDA & LFGB
Характеристика:
Еко-Содружественный
Използването на:
За льдогенератора