.

Нов ICOM NEXT A+B+C за bmw със софтуера на icom a2 V2017. 09 има лаптоп CF-30 toughbook за програмиране на bmw icom готов за употреба

Нов ICOM NEXT A+B+C за bmw със софтуера на icom a2 V2017. 09 има лаптоп CF-30 toughbook за програмиране на bmw icom готов за употреба

1232.00
BGN 1170.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Нови ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В) за bmw со icom а2 софтвер V2017.09 инсталиран СП-30 toughbook лаптоп за bmw icom програмирање подготвен употреба Пакет, вклучувајќи : 1. 1pc x За BMW ICOM СЛЕДНАТА A+B+C 2. 1pc x За BMW ICOM Б Повеќето 3. 1pc x За BMW 20pin Кабел 4. 1pc x USB Кабел 5. 1pc x LAN Кабел 6. 1pc x OBD Кабел 7.1 pc x 500gb hdd со софтвер 8. 1pc x користи СП-30 Toughbook лаптоп (4gb) За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В 2017 Новата Генерација НА ICOM А2 Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на : 1. Gbit работилница LAN, наназад компатибилен 2. Подготовка за Gbit LAN на возило OBD(автомобили сеуште не supportthis и интерфејс уште не се дефинирани,ICOM Следната хардвер за приспособување ќе биде потребно за иднината Gbit автомобил интерфејс,ќе предизвика адаптација трошоци) 3. Побрзо start-up пати и висока продуктивност 4. Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц 5. Подобрено ракување 6. Повеќе флексибилни OBD кабел 7. Запалени копчето за најавува итн ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Diadnostic Главата Преглед? Функционално компатибилен да ICOM А2 Механички дизајн сличен на ICOM А2 Наназад компатибилен со автомобил адаптери (ICOM Б, В) и мотоцикл адаптери (ICOM D, E) за ICOM СЛЕДНАТА ABC Спецификации : Zeroization на податоци за подесувате откривање Secure supply chain уверување Клуч за чување на користење на физички он-clonable функција CRI Помине Преку ДПА Patent Portfolio Напредни криптографски Услуги
ista-d поддржан од : англиски, Германија
ista-стр Поддржани :
Американски англиски, Британски англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, Индија, грчки, руски, Japaness, корејски, Тајландски, Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески
ISTA-D : 4.047.31 ISTA-СТР : 3.62.3.001 VIN : 2017.09 Експерт Режим
*. поддржува автомобили до 2016 година. Поддршка FORBMWW & МИНИ целосен систем за дијагностицирање и офлајн програмирање. * .Експерт Режим со NCS, E-SYS и така натаму * .Eeay да се инсталира..само нешто што треба да направите е да го внесете ја во лаптоп!!! * .Нема потреба dongle * .Ако треба да се направи програмирање работа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има 4 GB ram најмалку.
* .Не поврзани 9000 дена останатите
Софтвер Предност :
1. Поддршка Мулти-јазик
2. Поддршка речиси 95% лаптоп на светот со Intel чип( I3/I5/I7 серија) и има 4 GB меморија, ние нудиме L enovo x200t, D ell d630
3. Софтверот содржи TIS и WDS софтвер( за поправка настава и коло).
4. Откажете USB Dongle, нема потреба да се грижите повеќе за losting usb dongle ќе ја затвори вашата софтвер.
5. Обезбеди бонус инженер за слободен софтвер, можете да го користите за да се направи еден модул програмирање.
6. Поддршка за Инженери програмски
7. Работа на win7 систем.
Софтвер Функција и Функција :
1. Се дијагностицира и програмирање е мулти-јазик, вклучувајќи коло дијаграм информации.
2. Поддршка еден програмирање и Б M W инженери програмски
3. На HDD е надграден за да најновиот R2 верзија, која може да се пофали подобра ефикасност, стабилност и перформанси од други R1 верзија HDDs
4. Различни од други веб-сајтови, ние ви нудиме сите нови 500 GB HDD наместо стариот HDD 160 GB
Лаптоп :
За BMW ICOM А2 Б В Лаптоп :
за Panasonic СП-30 : 4g ram меморија, L7500, се користат.
Ве молиме Имајте во предвид : Ако доаѓаат од Русија, Бразил, Украина , ве молиме изберете EMS , ви Благодариме.
Ако вашето место му припаѓа на далечно место , ве молиме да обрнете повеќе 33 како Далечински такса , ви благодариме.
Ако дојде од Саудиска Арабија , ве молиме нудат копирате датотека на вашиот ID на нас, ви благодариме.
Превозот Термини :
1. Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
2. Овој пакет ќе биде пратена од Хонгконг Воздухопловната Пост,EMS,UPS-от, DHL, Fedex или ARAMEX .
3. Изборот на Кина Пост Воздух mail (Хонгконг Пост Воздух Mail), ве молиме имајте во предвид тоа што е бавно и лесно да се водат за исчезнати парцела.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Четци На Кодове И Инструменти За Сканиране
Хардуерна Версия:
2017
търговска марка:
RCOBD
Версия На Софтуера:
2017.09
Версия На Софтуера:
2017.09
Твърд диск:
ТВЪРД ДИСК 500 GB
Цвят:
както показват
Пакет:
за bmw icom next+ HDD + CF30 Toughbook
Характеристика:
щепсела и да играе.
ISTA D:
4.07
ИСТА Н:
3.62.3
специални характеристики:
за един инструмент за диагностика на bmw
Автомобили:
за B, Mw
Лаптоп:
CF-30, б/, 4 GB оперативна памет Toughbook