.

Продажба на едро САМ фризьорски инструмент за сушене на косата е мека качулка качулка за лечение на косата делото грижа за косата леярство инструмент за стайлинг н

Продажба на едро САМ фризьорски инструмент за сушене на косата е мека качулка качулка за лечение на косата делото грижа за косата леярство инструмент за стайлинг н

104.00
BGN 69.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да кандидатурата, местото на поредок,fter вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена( На одмор ќе биде доцнење )!
Оваа цена за мека худ.
Не се вклучени фен!!!
Испрати случаен боја!!!
Возбудливо!! Ново!! Револуционерна!!
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Лесен за употреба.
Лесен.
Практично за патување.
Голем bouffant големина.
Одговара на сите фенови за коса.
Одлично за стил и поставување со прачки или ролки.
Хаубата може да се користи за длабинско кондиционирање, топли масла и топлински третмани.
Еластичен на крајот на цевката има хаубата на фен за коса.
Drawstring да се стегне околу главата.
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за цената
ве молиме проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.
Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Аксесоар За Стайлинг На Коса
Номер На Модела:
JYM1703
Размер:
one size
Материал:
Еко-Содружественный
Тип:
косата е мека качулка
диаметър на капака:
approx35cm
Тегло:
approx60g / PC
Характеристика:
portable/творчески/траен