.

естествена натурална Бразилия зелен сандалово дърво HD ръчно резбовани, джобен гребен на здравеопазването гребен за коса антистатичен

естествена натурална Бразилия зелен сандалово дърво HD ръчно резбовани, джобен гребен на здравеопазването гребен за коса антистатичен

38.40
BGN 36.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Име : Зелена сандаловина чешел (Врежан, џеб чешел)
Материјал : Дрво Зелена сандаловина
Стил : Врежан Цвет
Спецификации : должина 12.5 cm, максималната ширина на 6cm, 1.15 см и набивање на повеќето
Совети : Зелена сандаловина се очекува да се отвори ново произведени претежно жолта, ова е нормална појава, бидејќи Зелената сандаловина богата со органска материја,
Времето ќе полека ја видат светлината страна на зелената, но не и светлината страна бавно ќе се претвори жолта, зелена е repositioned темно видат светлината,
По долго време ќе полека се претвори жолта, зелена сандаловина нормално перформанси. Во прилог, некои подготвени прачки и други повеќе рабови,
Во која органска материја содржина е помалку, бојата ќе се промени релативно не се многу јасни, овие се нормални.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
гребен
Номер На Модела:
830
Размер:
middle
Материал:
Дърво
Материал:
зелен сандалово дърво