.

Пет Броя В Комплект Ръчен Вид На Яйце Колотушка Прекрасен Мечка Дизайн Яйце Разбъркване Инструмент Кухненски Принадлежности Безплатна Доставка

Пет Броя В Комплект Ръчен Вид На Яйце Колотушка Прекрасен Мечка Дизайн Яйце Разбъркване Инструмент Кухненски Принадлежности Безплатна Доставка

17.28
BGN 14.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


Боја : Исто Како Picure
Пет Бои, Големина : 19.5*2.5 cm
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Яйца
Функция:
Шевеление Яйца
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
811
Начин Зидария Яйцеклетки:
Ръка
Материал:
Метални
Тип Инструменти Яйце:
Загонщики Яйца
търговска марка:
СИБАОЛУ
Тип:
Инструменти За Яйца
документ:
CIQ, ЕИО, CE / EU, FDA, LFGB, SGS