.

Готвач Пържено Яйце На Палачинка От Неръждаема Стомана Сърцето Шейпър Плесен, Мухъл Кухня Инструмент Пръстени

Готвач Пържено Яйце На Палачинка От Неръждаема Стомана Сърцето Шейпър Плесен, Мухъл Кухня Инструмент Пръстени

1.25
BGN 1.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Облик : срцето Пакет се вклучуваат : 1 buc Срцето Shaper Мувла Тежина : околу 30 g Функција : Одлична дизајн за готвење срце облик на јајца, палачинки или за вашиот љубовник, како и вашето семејство Идеална за правење на палачинки, crumpets или пржени Прекрасна срце облик пржени јајца мувла Лесно да се чисти и траен перформанси се Справи со огради за лесно складирање Компактен, издржлив и лесен за употреба најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. О : Е објект во акции? Б : Сите предмети во продавница се во парк! 2 . A : Како да се купат различни предмети? Б : да се Стави на предмети во количката,а потоа можете да поставите вашата цел. 3. A : Како да се направи исплата? Б : ве Молиме проверете : 4. О : Кога ќе го испрати мојата цел? Б : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 дена. 5. А : Би ве молиме означете подарок и ниска вредност на мојот парцела? Б : Ние секогаш го стори тоа.Но, сте се купи многу објектот,ве молиме оставете ни белешка. 6. A : Како да се track my парцела? Б : ве Молиме песна на Yanwen или ни е-Мејл. 7 . О : Кога времето е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам? Б : Испратете ни порака за да се прошири на заштита за вас. 8. О : Кога ќе можам да добијам мојот парцела? Б : Вие не може да го добие во 35-45 дена. За Клиенти од Бразил,време е на 55 дена. 9 : A : Кога јас се колет,објектот е скршен.Што треба да направам ? Б : ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот.Ние ќе го реши проблемот за вас. 10. A : Како не ти пак мој парцели? Тоа е безбедно? Б : Ние пакет за вашата парцела многу добро во пп торба, торби меур или кутија врз основа на објектот. Уживање во вашата шопинг во нашата продавница!!

Всичко за продукта

търговска марка:
LIMITOOLS
Тип Инструменти Яйце:
Пръстени За Яйца И Палачинки
Материал:
Метални
Номер На Модела:
Y4Y16 / Джан
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Начин Зидария Яйцеклетки:
Ръка
Тип:
Инструменти За Яйца
Функция:
Формират