.

Производител на анти-стабилен, траен първи клас ST-11 директен удължаване на миглите пинсети от неръждаема пинсети за мигли

Производител на анти-стабилен, траен първи клас ST-11 директен удължаване на миглите пинсети от неръждаема пинсети за мигли

BGN 21.60

Сума
Налично за поръчка


Ние сме производителот специјализирана во областа на eyelash проширување,eyelash лепак,eyelash продолжување комплет,пинцети и се поврзани со eyelash материјали.
Модел : Производителот Анти-стабилен,траен прво одделение ST-11 директно eyelash продолжување tweezer/нерѓосувачки eyelash tweezer
1. Деталите од нашите производи :
Точка Име :
Производителот Анти-стабилен,траен прво одделение ST-11 директно eyelash продолжување tweezer/нерѓосувачки eyelash tweezer
Точка БР.
ST-12(црвен картон)
Материјал
нерѓосувачки челик
Боја
црна, сребрена и сите видови на бои
Пакет :
50pcs/торба
Време на испорака
5-15days во зависност од вашите квантитет и дизајни.(имаат стоки во парк)
MOQ
200pcs
Начин на плаќање
PP/ Запад Унија, T/T
ОЕМ
ОЕМ е добредојден
Место на Orgin
Guangdong, Кина(Копно)
2.Покажува Шармантна Слика :
3. Главни пазар :
Русија , Австралија, САД, Јапонија,велика БРИТАНИЈА,Тајланд,
Малезија , Сингапур, Полска, Мексико, Нигерија и така натаму
Ние може да направи стилови за Eyelash :
1. Синтетички eyelash
2.Mink eyelash
3.Свила eyealsh
4. Make-up & Партија Eyelash
5. Природни eyelash
6. Дијамант eyelash
7. Пердув eyelash
8. Шарени eyelash
Добредојдовте да контактирате со нас
Изберете Шармантна Lash е вашиот најдобар изберете

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Пинсети За Вежди
Материал:
Антисталь
Размер:
14*11*11
Номер На Модела:
ЧЛ. 12
професионален пинсети за удължаване на миглите:
зелено и оранжево
пинсети за крака разширения на миглите:
Високо качество
производител пинсети за мигли:
Гореща разпродажба
внесени пинсети за удължаване на миглите:
разумна цена
антистабильный пинсети:
всяка опаковка OEM
здрав пинсети за мигли:
различни форми на
Опаковка:
50шт / чанта
плащане:
СТР..Западното Съединение, Т/Т
срок на доставка:
2-3 дни
Пинсети от неръждаема стомана:
внесен