.

By UPS 30 двойки норковых миглите Дълги гъсти фалшиви мигли, ръчно изработени мигли с високо качество на очите норковые миглите четка за грим за мигли

By UPS 30 двойки норковых миглите Дълги гъсти фалшиви мигли, ръчно изработени мигли с високо качество на очите норковые миглите четка за грим за мигли

BGN 286.40

Сума
Налично за поръчка


Од UPS-от 30pair Mink Eyelash Долго Дебели Лажни Трепки Рачно Изработени Трепките Висок Квалитет Око Mink Трепките Шминка Четки Eyelash
100% реално mink удари со камшик
Детали на фотографијата како што следува :
30 пар/многу
Почитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓа
и да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микс
трговија на големо дека сте побарале.
инаку ќе го испратите Default
1/100% mink крзно
2/8 различни природни стилови
Од понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар
3/Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash .
100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалерген
Нежно четки & собрани суровост-слободен Сибирскиот Mink Коса
Направени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно
- Може да се носи до 25 пати со соодветна грижа
Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен
Погодни за причинско-последична или партија шминка
Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
- Може да се употребуваат кога се применува со нега
Лепак не е вклучена
Насоки на Употреба :
Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета
Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина
Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук
Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок
- Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
НЕ кутија
Превозот компанијата : UPS-от , DHL , FEDEX , ТНТ
QINGDAO BLANDA IMP & EXP CO.,LTD е професионална во доставување на лажни трепки и коса производи од Кина, со многу искуство .
Нашата компанија присуствуваа странство фер и секоја година ,и доби висока репутација кај нашите клиенти . Добредојдовте вашето барање .

Всичко за продукта

Дължина:
20pair lot
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Брой:
10000
Дължина На Фалшиви Мигли:
1 см-1,5 см
Номер На Модела:
AFA02544
Стил На Фалшиви Мигли:
Натурален Дълъг
Материал За Фалшиви Мигли:
Друго
Фалшиви Мигли Териер:
Пластмасов Стъблото Памук
Размер:
mink eyelash
Тип На Фалшиви Мигли:
Пълната Лента На Миглите