.

Продажба на едро на UPS Безплатна доставка 50 двойки нов пристигане най-високо качество мека реални ръчно изработени Сибирска норка ленти мигли 3d норковые мигли

Продажба на едро на UPS Безплатна доставка 50 двойки нов пристигане най-високо качество мека реални ръчно изработени Сибирска норка ленти мигли 3d норковые мигли

BGN 238.40

Сума
Налично за поръчка


трговија на големо и ПРОЗОРЦИ Бесплатен превозот 50pair нови пристигнување врвен квалитет мека 100% реално рачно изработени сибирскиот mink лента трепките 3d mink удари со камшик
50 пар/многу
Почитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓа
и да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микс
трговија на големо дека сте побарале.
инаку ќе го испратите Default
1/100% mink крзно
2/8 различни природни стилови
Од понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар
3/Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash .
100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалерген
Нежно четки & собрани суровост-слободен Сибирскиот Mink Коса
Направени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно
- Може да се носи до 25 пати со соодветна грижа
Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен
Погодни за причинско-последична или партија шминка
Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
- Може да се употребуваат кога се применува со нега
Лепак не е вклучена
Насоки на Употреба :
Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета
Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина
Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук
Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок
- Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
Превозот :
Цел може да биде Предаден на Светот. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или Epack, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Плаќање :
Зачувам . western union, преведување , било ви овозможи употреба се acceptalbe.

Всичко за продукта

Дължина:
Mix
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Дължина На Фалшиви Мигли:
1 см-1,5 см
Стил На Фалшиви Мигли:
Натурален Дълъг
Материал За Фалшиви Мигли:
Друго
Размер:
AFE00634
Номер На Модела:
AE005343
Фалшиви Мигли Териер:
Пластмасов Стъблото Памук
Брой:
1000
Тип На Фалшиви Мигли:
Пълната Лента На Миглите
Текстура на кожа:
100% козината на норка
Високо качество на норка на миглите:
Миглите са от кожа на норка
Норковые Мигли Бутик:
Точно като велур норка качество
норковые мигли:
100 стил в наличност