.

Продажба на едро на Нов stlye Natural 3D Real Mink фалшиви мигли 3d11 фалшиви мигли разширяване на красив грим инструмент

Продажба на едро на Нов stlye Natural 3D Real Mink фалшиви мигли 3d11 фалшиви мигли разширяване на красив грим инструмент

9.58
BGN 6.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


Функција :
.100% Сосема нова мода шминка мека долго дебели tableaux лажни трепки
.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
.За лице и за секојдневна употреба
.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
.Едноставни за употреба и удобен за носење
.Одговара на вашиот каузална и партија шминка
.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl
Пакетот вклучува : 1 кутија * 1 пара Лажни Трепки
Плаќање
.ние прифаќаме Alipay тука
.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Испорака Детална :
. Објектот ќе биде предаден од страна на Воздух Пошта преку Кина Пост Воздух Mail заводот во рок од 1 бизнис дена по receving расчисти исплата
.тоа трае околу 20-35 дена.Други земји 25-50days
.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responsibilty.ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
.Некаде Воздухопловната може да пропушти некои postages,ние ќе рефундирање на цената на објектот со исклучок на превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.
.ние добредојдовте во светот на купувачи
.Превозот во Светот
За Повратни Информации :
.ако не сте задоволни со нашата служба за производот.Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка.
.Ние ќе го прават истото за вас.ако имате anyproblem или не се задоволни со нашите производи и услуги.
.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Како да се применуваат лажни Трепки
Продавница во кина :

Всичко за продукта

Дължина:
11mm
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Материал За Фалшиви Мигли:
Човешка Коса
търговска марка:
AIMO
Брой:
1 чифт
Размер:
Normal nize
Дължина На Фалшиви Мигли:
1 см-1,5 см
Фалшиви Мигли Териер:
Пластмасов Стъблото Памук
Стил На Фалшиви Мигли:
Дебел
Тип На Фалшиви Мигли:
Пълната Лента На Миглите
Номер На Модела:
Dm11a07
Цвят:
Черен