.

10шт сенки за очи четка елегантен грим двойна глава сенки за очи очна линия, четка гъба апликатор инструмент професионален салон за красота

10шт сенки за очи четка елегантен грим двойна глава сенки за очи очна линия, четка гъба апликатор инструмент професионален салон за красота

14.38
BGN 13.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Доброто 10 Pcs Сенки Четка Шминка Двојна Глава Сенката за Очи Eyeliner Четка Сунѓерот Апликатори Алатка Професионални Салон за Убавина
Функција :
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Губење На Материјал : Синтетички Влакна
Боја : на располагање како на слика шоу
специјален материјал на четка прави веѓа природни
четка брише далеку екстра прав од вашиот eyelash
чешел : чешел вашата веѓа & eyelash, се приспособат на обликот на вашето eyelash & веѓа
Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10pcs шминка четки
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен. 1)да Уживате 30days. да се врати ако било проблеми со квалитетот.2)Ние ќе ги сноси сите превозот надомест ако било проблеми со квалитетот.

Всичко за продукта

търговска марка:
ДЖУНВУЛ
Материал Четки:
найлон, гъба
Използва Се С:
Сенки За Очи
Номер На Модела:
четка за грим
Размер:
about 10.6cm
Брой:
10шт
Материал Дръжка:
Дърво
Материал:
Синтетична Коса
Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Номер На Модела:
Грим На Веждите Миглите Четка
четка за сенки за очи:
смесване на сенки за очи
Стил:
четка за вежди
Използването на:
Гримьор / Студио / Училище За Красота / Начало / Travel / Portab
Свързани продукти:
Pinceaux Maquillage Двойна Грим
Тип:
Грим На Веждите Миглите Четка Инструмент
Четка:
Грим, Руж Сенки За Очи Четка
Характеристика:
Преносими четки за грим, Четка за тонален крем
ключова дума:
четка за грим, сенки за очи, красотата, pinceis de maquiagem, професионален грим
Използва Се С:
Сенки За Очи