.

Миглите четка нов многофункционален 5шт за красота black спирала за мигли спирала за мигли пръчка веждите с четка дръжка козметичен инструмент Четка за грим

Миглите четка нов многофункционален 5шт за красота black спирала за мигли спирала за мигли пръчка веждите с четка дръжка козметичен инструмент Четка за грим

BGN 1.74

Сума
Налично за поръчка


Eyelash Четка Топла Продажба На Нови Мултифункционален Убавина Црна Спирала Eyelash Маскара Стапче Веѓа Четка Пенкало Козметички Алатка Шминка Четки
Функција :
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Губење На Материјал : Синтетички Влакна
Боја : на располагање како на слика шоу
специјален материјал на четка прави веѓа природни
четка брише далеку екстра прав од вашиот eyelash
чешел : чешел вашата веѓа & eyelash, се приспособат на обликот на вашето eyelash & веѓа
Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1pcs или 5pcs x шминка четка
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен. 1)да Уживате 30days. да се врати ако било проблеми со квалитетот.2)Ние ќе ги сноси сите превозот надомест ако било проблеми со квалитетот.

Всичко за продукта

търговска марка:
ДЖУНВУЛ
Материал Четки:
Найлон
Използва Се С:
Мигли
Номер На Модела:
четка за грим
Размер:
about 14.5cm
Брой:
1pcs/5pcs
Материал Дръжка:
Дърво
Материал:
Синтетична Коса
Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Номер На Модела:
Грим На Веждите Миглите Четка
Продукт:
Дамски Четки За Грим
Стил:
четка за мигли
Използването на:
Гримьор / Студио / Училище За Красота / Начало / Travel / Portab
Свързани продукти:
Pinceaux Maquillage Двойна Грим
Тип:
Грим На Веждите Миглите Четка Инструмент
Четка:
Грим, Руж Сенки За Очи Четка
Характеристика:
Преносими четки за грим, Четка за тонален крем
ключова дума:
четка за грим, сенки за очи, красотата, pinceis de maquiagem, професионален грим
Използва Се С:
Сенки За Очи